
Бойлер электрический Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S
17 779 ₴
- В наличии
- Код: 871235
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нову модель бойлера від компанії Atlantic – Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S вже додано до нашого асортименту. Класичний варіант водонагрівача порадує вашу родину.
Функції, якість та ціна Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME однозначно коштують своїх грошей.
Основні характеристики моделі:
Місткість 150 л, що дуже зручно для використання 5 користувачами та більше.
Маса моделі – 35 кг. Це досить невеликий показник для водонагрівача таких обсягів.
Ширина – 513 мм, а висота – 1155 мм.
Сила – 1800 Вт.
Особливості Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S
Модель має привабливий дизайн у формі циліндра. Циліндричні нагрівачі нечасто зустрічаються серед продажів, проте дуже витончено й акуратно виглядають у будь-якому інтер’єрі ванної кімнати. Тип розміщення – настінний, вертикальний, тому із встановленням не виникне жодних проблем.
Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S – пристрій сегмента "вище середнього", але серед інших накопичувальних моделей такого обсягу відрізняється демократичною вартістю.
Пристрій здатний нагрітися до 70 градусів за 254 хвилини. У порівнянні з іншими моделями це швидкий результат. Ви зможете регулювати температуру подачі води, користуючись зручним індикатором на пристрої. При цьому в нього вбудована функція захисту від перегріву. Це допоможе водонагрівачу прослужити у рази довше. Ви можете переконатись у цьому, прочитавши відгуки від наших клієнтів на сайті.
Чому варто придбати Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S?
Думки про Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-S сходяться на тому, що це чудовий варіант для великої родини. Незвичайна форма та благородний білий відтінок виглядають дуже дорого та привабливо. Цей водонагрівач увіллється в будь-який дизайн вашої ванної кімнати.
При підборі моделі орієнтуйтесь на фото, розміщені на вебсайті. Вони відповідають дійсності, не спотворюючи відтінків. Якщо ви проживаєте у Києві, пропонуємо скористатися безкоштовною та швидкою адресною доставкою. В інші міста відправляємо службами Нова Пошта та Укрпошта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 35 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.8 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1155 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 17 779 ₴