
Бойлер электрический Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B
14 899 ₴
- В наличии
- Код: 871236
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нагрівач для води – справжній порятунок кожної сім’ї. Цей простий, функціональний девайс настільки сподобався, що без нього вже важко уявити своє життя. Модель Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B нещодавно представлена виробником Atlantic. Цей сучасний пристрій досить габаритний, ширина – понад 500 мм, а вгору бойлер складає 1240 мм.
Варто зазначити, що такий місткий нагрівач дозволяє викупатися всій родині, як мінімум із п’яти осіб, тому що об’єму 150 літрів вистачає на всіх, як пишуть у своїх відгуках наші покупці.
Особливості Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B
З особливостей моделі можна назвати її приємну вартість. Якщо ви подивіться інші моделі такого ж літража, то різниця відразу впаде у вічі. Водонагрівач виконує всі належні йому функції:
захищає від перегріву;
дозволяє регулювати температуру.
До речі, нагрівається він також досить швидко, а саме за 250 хвилин до максимальної температури. Зовнішній вигляд водонагрівача теж не відрізняється: він вертикальний, з настінним типом кріплення. Загалом, справжній бестселер та лідер продажів.
Чому варто придбати Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B?
Насамперед адекватна ціна Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B не може не зачепити. Стильний дизайн здатний легко вписатися в інтер'єр вашої ванної кімнати. Білий відтінок досить універсальний, тому пристрій виглядатиме досить гармонійно в будь-якому приміщенні. Наші фото чудово передають відтінок, тому не переживайте під час замовлення онлайн.
Попри свою класну місткість, бойлер досить легкий і важить лише 36 кілограмів. Думки про Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 150 ES-VM150ME-B наших покупців щодо цієї моделі сходяться до одного – це дуже якісний варіант бюджетної вартості. Кур’єрська доставка двома містами України приємно порадує кожного. Київ та Львів, ви можете скористатися такою можливістю. При оформленні замовлення виберіть тип доставки кур’єрський, і ми безкоштовно доставимо довгоочікуваний бойлер прямо до вас додому. Додатково наші кур’єри нададуть гарантію на сім років використання. З цієї причини купувати саме в нашому інтернет-магазині дуже вигідно!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 36 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1240 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 14 899 ₴