Димохідні котли з відкритою камерою згорання та роздільними теплообмінниками
Газові димохідні котли серії «Adonis» призначені для опалення, приготування гарячої води для побутових потреб в приватних будинках і квартирах багатоповерхівок, де конструкцією будинку передбачений димар або спеціальні димохідні шахти. Основна відмінність котлів серії «Adonis» полягає в тому, що даний котел здійснює забір повітря необхідного для горіння безпосередньо з приміщення в якому встановлений, а викидає відпрацьовані гази в спеціально обладнаний димар, який і створює природну тягу, необхідну для згоряння газу. Перевага таких котлів перед турбованими полягає в простоті конструкції, більш низької вартості, а також, через відсутність турбіни в системі, меншою витратою електроенергії і рівнем шуму при роботі. Важливо пам’ятати, що внаслідок конструктивних особливостей (відкритої камери згоряння), котли серії «Adonis» повинні встановлюватися в добре провітрюваних приміщеннях. Котли даної серії ідеально підходять в разі заміни застарілого обладнання, яке як правило мало димохідну конструкцію.
Особливостями котлів Demrad серії Adonis є:
клас продуктивності 3 зірки, що свідчить про економічність апарату.
використання матеріалів преміум сегменту, що забезпечує тривалий термін служби, високу надійність і ремонтопридатність апарату, а також стильний зовнішній вигляд.
жк-дисплей, завдяки якому можна стежити за показниками температури теплоносія і використовуваної гарячої води, показниками тиску води в апараті, а так само бачити коди помилок при його нормальній роботі.
димохідний тип котла, який дозволяє виключити з конструкції ряд дорогих комплектуючих і знизити його вартість в цілому, а так само знизити витрату електроенергії.
система 7-ми перехідного теплообміну нового покоління, яка забезпечує високу тепловіддачу. - наявність режиму роботи «літо», при включенні якого котел працює тільки на контур нагріву води для побутових потреб.
наявність режимів роботи «еко» та «комфорт», що дозволяє вибирати між економією газу і електроенергії і максимальним комфортом у використанні.
котли даної серії можуть працювати як на природному, так і на скрапленому газі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Demrad |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 30.5 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 91.1 % |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Расход газового топлива | 2.41 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Высота | 720 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 330 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 405 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 51 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 64 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 10.5 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное давление расширительного бака | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 38 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 7 л |
Информация для заказа
- Цена: 22 950 ₴
