Переваги Atlantic Round
Французький виробник надає тривалу гарантію на водогрійний прилад і комплектуючі.
Висока якість збірки деталей і надійний захист від протікання.
Через вбудований клапан відбувається скидання зайвого тиску.
Купити такий водонагрівач можуть власники невеликих приміщень, адже він відмінно поміститься в потрібному куточку кухні або ванній.
Електричний ТЕН загальною потужністю 1500 Вт швидко нагріває воду, а інноваційна конструкція бака утримує її температуру.
Корпус зроблений з якісної листової сталі і покритий шаром міцної емалі щоб уникнути появи корозії.
Бойлер Atlantic ROUND 100 можна купити в нашому магазині, гарантуємо високий сервіс обслуговування та оперативність угоди.
Монтаж
Бойлер з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз на рік проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.
Що входить в комплект до Вашого водонагрівача?
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Диэлектрическая муфта
Кріпильна планка
Інструкція-гарантійний талон
Як збільшити строк служби Вашого бойлера?
Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
Оперативна доставка Вас порадує;
Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштовує;
Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити тех. обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 21.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 948 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴
