Опис
Електричний комбінований водонагрівач Gorenje GBK ORLN/OR– це бойлер циліндричної форми. Комбінований бойлер поєднує 2 типи нагрівача.
Нагрівання від джерела тепла за допомогою теплообмінника, площею 0.7 м².
Нагрівання за допомогою 2-х сухих ТЕНів, загальною потужністю 2000 Вт. Нагрівальний елемент закритого типу знаходиться всередині сталевого емальованого фланця, що забезпечує тривалий термін служби, оскільки ТЕН не контактує з водою.
Монтаж бойлера настінний, вертикальний з лівим підключенням теплообмінника.
Серія комбінованих накопичувальних водонагрівачів Gorenje GBK, у яких крім двох "сухих" ТЕН додатково є теплообмінник для нагрівання води від системи опалення газовим, електричним або твердопаливним котлом. Також баки непрямого нагріву Gorenje GBK підходять для підключення до сонячних колекторів та іншого опалювального обладнання.
Основні особливості бойлера
:
Високоякісна екологічно чиста теплоізоляція забезпечує ефективне використання електроенергії та мінімальні втрати тепла.
Подвійний антикорозійний захист. Високоякісна емаль та великий магнієвий захисний анод забезпечують довговічність пристроїв навіть у найважчих умовах експлуатації.
Сухий ТЕН. Електричні ТЕНи, вставлені в нагрівальний фланець, виготовлені із спеціальної сталі та покриті антикорозійною емаллю, гарантують тривалий термін служби, адже вони не перебувають у прямому контакті з водою.
Захист від роботи без води. Попереджає увімкнення водонагрівача, якщо його не наповнено водою перед підключенням до
електромережі. Це захищає внутрішні компоненти пристрою від перегріву та подальшого перегорання нагрівального елемента.
Захист від перегріву. Функція захисту від перегріву попереджає підвищення температури води при нагріванні вище 90°С. Водонагрівач припиняє роботу та попереджає користувача, що температура води надто висока через несправність. Це допомагає захистити користувача від випадкових опіків.
Функція Антилегіонелла. Якщо температура води в баку не досягає 65 ° C протягом 14 днів поспіль, електронагрівальний елемент автоматично вмикається і нагріває воду до температури, попереджає появу та успішно знищує бактерії легіонели.
Функції
вертикальна настінна установка;
комбінування електричного нагріву та від системи опалення;
класичний розмір – діаметр 500 мм;
високоякісна теплоізоляція;
світловий індикатор включення ТЕНу;
економний режим роботи;
праве або ліве підключення від контуру опалення;
два "сухі" нагрівальні елементи загальною потужністю 2000Вт (1000+1000);
варіанти установок для роботи: вибір температури до 75 ° C, економічний режим, антизамерзання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 62 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 85 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 120 л |
| Подводка | Нижняя |
| Подключение к теплообменнику | слева и справа |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1110 мм |
| Глубина | 507 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Количество змеевиков | 1 |
| Магниевый анод | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Электронное |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 14 000 ₴
