Так як купити бойлер Round VMR ви можете дешевше, ніж інші продукти компанії Atlantic, він відноситься до бюджетного сегменту нагрівачів води. Незважаючи на це, він також надійний і зручний в експлуатації.
Електричний бойлер Round виробляють із застосуванням всіх сучасних розробок компанії для збільшення безпеки роботи і терміну служби приладу. Якісний мідний нагрівальний елемент споживаної потужності 1500 Вт допоможе швидко нагріти потрібну кількість води без великого навантаження на мережу електропостачання будинку або квартири. Для зменшення корозії застосовується покриття бака склокерамікою. У конструкції водонагрівача використаний анод зі сплаву магнію.
Основні технічні характеристики
Мідний нагрівальний елемент;
Магнієвий анод;
Приваблива ціна;
Максимальна температура води – 65 градусів;
Клас захисту IP 24;
Склокерамічне покриття бака;
Механічний термостат;
Вертикальне встановлення водонагрівача;
3 роки гарантії на бак;
Технології, що використовуються
Електричний бойлер Round виробляють із застосуванням всіх сучасних розробок компанії для збільшення безпеки роботи і терміну служби приладу. Якісний мідний нагрівальний елемент споживаної потужності 1500 Вт допоможе швидко нагріти потрібну кількість води без великого навантаження на мережу електропостачання будинку або квартири.
Експлуатація
Як і інше обладнання Atlantic бойлер Round забезпечений системою захисту від перегріву і поставляється разом з клапаном скидання підвищеного тиску в баку. Для зменшення втрат тепла поверхня його покрита якісною і безпечною пінополіуретановою ізоляцією, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.
На електричний водонагрівач і всі його комплектуючі виробником встановлена гарантія 24 місяці, а на накопичувальний бак – 3 роки. Ремонтом і гарантійним обслуговуванням займається велика мережа сервісних центрів.
Нагрівач спроектований для вертикального монтажу. На передню панель винесений індикатор роботи і термометр, які допомагають контролювати нагрів води. Установка потрібної температури відбувається за допомогою терморегулятора під захисною кришкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 559 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴
