Atlantic Steatite Slim VM 50 D325-2-BC - ідеальна модель для ГВП в квартирі, на дачі, в офісі. Обсягу 50 л повинно вистачити на 2х осіб, а з урахуванням максимально швидкого нагріву, може, і більше. Крім досконалості в технічному плані модель приваблює і дуже вигідною ціною.
Переваги Atlantic Steatite Slim VM 50 D325-2-BC
Вузька слім форма
Steatite Slim VM 50 D325-2-BC можна помістити куди-завгодно, навіть якщо місця ванній кімнаті немає зовсім. Модель виконана в компактному стилі, Slim-дизайн передбачає циліндричну форму з діаметром всього 38 см і габаритами 38 х 85 х 40 см (ШВГ). До того ж, корпус розташовується як вертикально, так і горизонтально.
Прискорений нагрів води
Повний об’єм в 50 л до 65°С нагрівається за 82 хв у вертикальному положенні або за 65 хв в горизонтальному.
Збільшена зносостійкість ТЕНа
Сухий керамічний нагрівальний елемент поміщений у металеву колбу з додатковим емальованим покриттям для поліпшеного нагріву. Оскільки прямого контакту з водою немає, ТЕН служить набагато довше. Гарантія на електричну складову – 2 роки.
Максимальний захист бака всередині і зовні
7 років гарантійного обслуговування забезпечує компанія Атлантік для Slim VM 50 D325-2-BC. Ніякого накипу на внутрішніх стінках – про це подбає вбудований магнієвий анод. Ставити новий потрібно не частіше, ніж 1 раз на 2 роки. Стінки баку вкриті щільним шаром емалі, що не допускає появи іржі.
Технічні параметри
В Steatite Slim VM 50 D325-2-BC від Atlantic стоїть потужний ТЕН (2100 Вт), здатний нагріти воду до максимальної температури 65 градусів трохи більше, ніж за годину. Для управління температурою нагріву в моделі реалізований зовнішній механічний регулятор і надточний капілярний термостат, який ще й економить обсяги споживаної електроенергії. Також на корпусі розташований індикатор нагріву. Вбудовано захист від перегріву.
Від необгрунтованих втрат тепла рятує надійна ізоляція бака шаром поліуретану, щільного і екологічно чистого. Таким чином у вертикальному положенні бак втрачає на добу 1.01 кВт, а в горизонтальному положенні - 1.35 кВт/добу. Додатково передбачений пиловологозахист класу IP 24 і запобіжний клапан для скидання надлишкового тиску (робочий тиск – 8 бар).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 18.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.1 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴
