Водонагрівач моделі Steatite в серії Slim Steatite вирізняється особливо компактними розмірами – діаметр бака складає всього 38 см. Придбати водонагрівач таких розмірів стає необхідно, наприклад, для монтажу в обмеженому просторі. При цьому він володіє всіма необхідними функціями та інноваційними технологіями Atlantic. Модель підходить як для вертикального, так і для горизонтального монтажу.
Технології, що використовуються
Для нагріву застосовують авторську розробку компанії-керамічний ТЕН, виготовлений за технологією Steatite. Цей елемент «сухого» нагріву в комбінації з високоточним капілярним терморегулятором дозволяє швидше готувати потрібну кількість гарячої води, заощаджуючи при цьому електроенергію. Для захисту від корозії застосовують покриття бака склокерамікою методом напилення.
Експлуатація
На електричну частину водонагрівача Steatite Slim виробником встановлений дворічний термін гарантії і 7 років на бак вироби. Нагрівальний елемент збільшеної потужності дозволяє готувати до 30% більше нагрітої води порівняно з водонагрівачами, виконаними в стандартному розмірі: на нагрів 30 літрів води від 15 до 65 градусів необхідно всього 75 хв при вертикальному встановленні котла.
Патрубок відбору нагрітої води виконується з нержавіючої сталі, що допомагає уникнути його корозії. Водонагрівач постачається з запобіжним клапаном і вбудованим захистом від зайвого нагріву.
Основні технічні характеристики
Діаметр бака водонагрівача – 38 см;
Стеатитовий ТЕН «сухого» типу;
Магнієвий анод;
Максимальна температура води – 65 градусів;
Клас захисту електрообладнання від бризок – IP 24;
вертикальний і горизонтальний монтаж водонагрівача;
Термін гарантії на бак 7 років;
Індикатор нагріву, терморегулятор і термометр;
Капілярний термостат;
Клапан скидання тиску;
Щільна екологічно безпечна ізоляція бака.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 14.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 30 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 597 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 9 499 ₴
