Atlantic Steatite Elite VM 050 D400-2-BC – зручна і продуктивна модель на 50 літрів. Виконана в оригінальному фірмовому дизайні з вельми скромними габаритами, вона знайде собі місце в будь-якій ванній кімнаті, навіть у найкомпактнішій.
Переваги моделі
Збільшений ресурс нагрівального елемента та бака
Компанія Атлантік настільки впевнена в якості бака, що пропонує на нього офіційну гарантію на 8 років і 2 роки на інші комплектуючі.
У виробника є на те причини: бак надійно захищений від корозії чи мінеральних відкладень на стінках. Всередині бак покритий щільним шаром емалі зі вмістом цирконію, має магнієвий анод, що пом’якшує жорстку воду.
До того ж, в моделі розташований сухий керамічний нагрівальний елемент, що поєднує в собі високу робочу ефективність і тривалий термін служби, адже безпосередньо з водою він не контактує.
Економія електроенергії - 15%
В Atlantic Steatite Elite VM 050 D400-2-BC встановлено дуже точний капілярний термостат. Завдяки його беззаперечної роботі модель не споживає зайвої електрики, і тим самим заощаджує 15% електроенергії.
Просте управління
Регулювання температури в Steatite Elite VM 050 D400-2-BC механічне, розташоване зовні. Все управління інтуїтивно зрозуміле. І тим краще для ціни: користувач не переплачує за зайву електроніку.
Акуратний зовнішній вигляд і тиха робота
Модель працює так тихо, що, якби не індикація нагріву, довелося б прислухатися, вона гріє воду чи ні. Виглядає Elite VM 050 D400-2-BC із серії Steatite компактно і оригінально – дизайн розробила компанія Атлантік спеціально для даної лінійки.
Технічні параметри
Обсяг бака моделі – 50 л, це оптимальний літраж для сім’ї з 2-х чол. Теплої води буде вдосталь, а для конструкції не знадобиться занадто багато місця: габарити циліндричного корпуса становлять 43,3х58,2х45,1 см (ШВГ). Модель призначена для настінного монтажу у вертикальному положенні. Патрубки для холодної і гарячої води приєднуються знизу, для більшої надійності і тривалого терміну служби вони виконані з нержавіючої сталі.
Повний бак нагрівається з 15 до 65 градусів за 1,4 ч. Така продуктивність доступна завдяки досить потужному сухому ТЕНу: 1500 Вт. Раніше нагріта вода довго зберігає температуру. Атлантік використав екологічно безпечну термоізоляцію з поліуретану, тому, після нагріву до максимальної позначки, за добу втрачається 0,95 кВт тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 17 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 582 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 7 799 ₴
