Відмінна риса - це покриття внутрішнього бака склокерамічною емаллю. Завдяки йому повністю виключено відшарування захисту і поява мікротріщин. Склокерамічна емаль не змінює якість води. Виробник збагачує емаль іонами срібла, що дозволяє додатково знезаражувати воду. При перепадах тиску і температури покриття не страждає.
Переваги Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3
Ціна Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3 виправдана рядом критеріїв:
нагрівання повного бака за 19 хвилин до температури 65℃;
компактність і невелика маса;
мінімізація теплових втрат до 5-6℃ за рахунок щільного шару пінополіуретанового матеріалу;
наявність технології O'Рro для збільшення терміну служби магнієвого анода і активного захисту внутрішніх стінок від корозії;
запобіжний клапан від підвищених показників тиску.
Режими контролю і специфіка монтажу Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3
Управління температурним режимом здійснюється за рахунок механічного регулятора. Щоб встановити конкретний показник температури, досить повернути вентиль в потрібний напрямок. Положення на мінімальній позначці захищає пристрій від замерзання.
Перед монтажем необхідно переконатися, що стіна або інша вертикальна конструкція над мийкою витримають вагу агрегату. На виході водонагрівача важливо встановити термостат. Між клапаном скидання тиску і системою з холодною водою не повинно бути ніяких гідравлічних пристроїв. Якщо ви вирішили купити Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3, то при підключенні до металевих труб знадобляться діелектричні муфти, які заземлюють пристрій.
Прилад не розрахований на монтаж у ванній кімнаті. При температурі вище 35℃ в замкнутому просторі важливо подбати про вентиляцію.
Сервісне обслуговування Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3
Проводиться кваліфікованим співробітником. Періодично прибирають пластівці накипу, яка утворюється через хімічну реакцію магнієвого анода і домішок у воді. Також магнієвий анод змінюється в міру стоншування (до 10 мм) або при рідкісному використанні раз в 2 роки. В процесі сервісного обслуговування промивають або замінюють прокладку біля ТЕНа і анода.
Щоб дізнатися думку про Atlantic Ondeo+ SWH 10A M-3, зателефонуйте нашим експертам або скористайтеся спеціальною формою на сайті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Время нагрева воды до 50°С | 19 мин |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 396 мм |
| Глубина | 281 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 059 ₴

