Електричний водонагрівач моделі O’Pro Turbo від Atlantic Group (Франція) дозволить підготувати більшу кількість гарячої води за менший час.
Для захисту від корозії використовується запатентована компанією система O’Pro, яка знижує витрату магнієвого анода і дозволяє вберегти електричний водонагрівач від корозії. Додатковий захист бака надає склокерамічне напилення з цирконієм.
Мідний нагрівальний елемент споживаною потужністю 2,5 кВт дозволяє значно швидше нагрівати воду, у порівнянні з іншими моделями заданого об’єму. Наприклад, для нагріву 50 літрів рідини з 15 до 65 градусів Atlantic O’Pro Turbo VM 080 необхідно трохи більше 2-х годин, а при використанні водонагрівача з ТЕНом у 1500 Вт для цього знадобиться 3 години 14 хвилин. Для зменшення втрат тепла застосовується якісна пінополіуретанова ізоляція.
Основні технічні характеристики
Авторський дизайн водонагрівача;
ТЕН потужністю 2500 Вт;
Мідний нагрівальний елемент;
Значно зменшений час нагріву;
Антикорозійний захист O’Pro;
Магнієвий анод;
Нагрівання до 65 градусів;
Клас захисту IP 24;
Вертикальний монтаж водонагрівача;
Гарантія 5 років на бак;
Технології, що використовуються
Для захисту від корозії використовується запатентована компанією система O’Pro, яка знижує витрату магнієвого анода і дозволяє вберегти електричний водонагрівач від корозії. Додатковий захист бака дає стеклокерамичні напилення з цирконієм.
Експлуатація
Водонагрівач обладнаний запобіжною системою для захисту від надмірного нагрівання і комплектується клапаном скидання підвищеного тиску. Ця модель випускається тільки для вертикального монтажу. Патрубки для подачі і відбору води з нержавіючої сталі, для захисту їх від корозії.
Регулювання нагріву здійснюється за допомогою точного і зручно розташованого на передній панелі регулятора механічного термостата, а контроль роботи можливий за допомогою показань термометра і індикатора нагріву води.
Гарантія на бак складає 5 років, а на електронні комлектуючі - 24 місяці. Завдяки використаним в бойлері інноваційним технологіям йому рідше потрібне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 17 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 861 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 899 ₴
