Електричний водонагрівач Atlantic O ProP 1-M - базова модель з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Незважаючи на те, що він за вартістю трохи нижче, ніж інші моделі Atlantic такого ж об’єму, у ньому застосовують ті ж самі інноваційні технології захисту і управління.
Мова йде про систему захисту O’Pro, за допомогою якої гальванічний струм між різними елементами конструкції водонагрівача зменшується. Її використання дозволяє збільшити термін служби бака і магнієвого анода, зменшити корозію поверхонь.
Електричний водонагрівач комплектується надійною системою захисту від перегріву і клапаном стравлювання зайвого тиску. Як і у всіх водонагрівачів системи O’Pro бак покритий шаром захисної склокераміки, нанесеного за допомогою електростатичного методу напилення.
Технології, що використовуються
Для додаткового захисту французькі інженери розробили унікальну технологію - Ohmic Protection (O’Pro). У кожному водонагрівачі серії O ProP між ТЕНом і магнієвим анодом встановлено пристрій, який дозволяє подовжити термін служби магнієвого анода в 2 рази. Дана технологія дозволяє економити на техобслуговуванні і проводити його тільки один раз на 2 роки.
Експлуатація
Для нагріву води використовується ТЕН з мідним покриттям потужністю 1500 Вт. При розробці зовнішнього вигляду у виготовленні корпусу застосовувалися власні дизайнерські елементи конструкції, які виділяються плавністю ліній. Терморегулятор механічного типу розташований в нижній частині приладу. Для контролю роботи водонагрівача на передню панель винесені термометр і світловий індикатор нагріву.
Купити водонагрівач серії O ProP можна за ціною нижче аналогів. При збереженні функціональності і тих самих захисних функцій. Гарантія на бак дається виробником терміном на 3 роки, а на інші елементи водонагрівача - 24 місяці.
Основні переваги
Захист від корозії за допомогою унікальної запатентованої технології O’Pro;
Анод з магнію для повноцінного захисту агрегату
Максимальна температура води – 65 градусів, нагрів повного об’єму бака всього за 120 хв;
Покриття бака склокерамікою за допомогою електростатичного методу напилення;
Клас захисту – IP 24 (Європейські стандарти електричної безпеки та захисту користувачів);
Мідний ТЕН;
Механічний термостат;
Вертикальне встановлення водонагрівача;
Екологічно нешкідлива ізоляція з пінополіуретану;
Гарантія на бак 36 місяців;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Грузия |
| Вес | 25.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 6 899 ₴
