Придбати водонагрівач Atlantic O’Pro Horizontal можна в тому випадку, коли важко встановити модель з вертикальним розміщенням. Від інших виробів цієї серії він відрізняється в основному тільки горизонтальним розташуванням бака.
Лінійка володіє всіма позитивними якостями водонагрівачів Atlantic з системами захисту бака і магнієвого анода O’Pro в комплексі з емалевим покриттям бака з додаванням цирконію.
Запатентована компанією Atlantic технологія O’Pro дозволяє знизити витрату магнієвого анода і збільшити термін служби всієї системи. Водонагрівач оснащений вбудованою системою захисту від підвищенного нагріву води і клапаном для стравлювання надлишкового тиску.
Регулювання температури здійснюється якісним механічним термостатом. На передній панелі розташований термометр для контролю стану нагріву і індикатор роботи. Корпус водонагрівача спроектований за авторським дизайном фахівців компанії Atlantic Group.
Технології, що використовуються
Для додаткового захисту французькі інженери розробили унікальну технологію - Ohmic Protection (O’Pro). У кожному водонагрівачі серії O Pro між ТЕНом і магнієвим анодом встановлено пристрій, що дозволяє продовжити термін служби магнієвого анода в 2 рази. Дана технологія дозволяє заощадити на техобслуговуванні і проводити його тільки один раз на 2 роки.
Експлуатація
Незважаючи на невелику потужність нагрівального елемента (1500 Вт), нагрів води здійснюється в найкоротші терміни. Електричний водонагрівач O’Pro Horizontal місткістю 80 л нагрівається до максимальної температури за 165 хвилин. Для запобігання корозії патрубків, за якими подається холодна і раздається гаряча вода, вони виконані з якісної нержавіючої сталі. Гарантійний термін на бак становить 5 років, а на всі комплектуючі водонагрівача – 24 місяці.
Основні технічні характеристики
Тільки горизонтальна установка;
Мідний нагрівальний елемент;
Антикорозійний захист O’Pro;
Склокерамічне покриття бака;
Магнієвий анод;
Максимальна температура води – 65 градусів;
Клас – IP 24;
Механічний термостат;
Якісна високощільна ізоляція з пінополіуретану;
Гарантія на бак 5 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 22 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 433 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 852 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 6 500 ₴

