Французький бренд Atlantic продовжує модернізувати свою продукцію. Враховуючи думки споживачів, зазначені у відгуках, фахівці компанії розробили оновлений варіант водонагрівачів з серії Cube Steatite. Водонагрівачі відрізняються високим рівнем безпеки і продуктивності, збільшеним терміном служби. Atlantic здійснює продаж в Україні моделей з різними обсягами.
Водонагрівачі Atlantic Cube Steatite VM 150 S4 C 1500W мають форму призми, встановлюються вертикально. Місткий бак на 150 літрів забезпечить гарячою водою сім’ю з 5-6 осіб. Елегантна форма і білий колір корпусу дозволяють гармонійно розмістити пристрій в будь-якому інтер’єрі.
Особливості моделі Atlantic Cube Steatite VM 150 S4 C 1500W
Електричний водонагрівач Atlantic 2018 року на 150 літрів оснащений сухим нагрівальним елементом. ТЕН розташований у колбі з емальованого металу. Матеріал адаптований до високомінералізованої, жорсткої чи знесоленої води. Нагрівальний елемент надійно захищений від контакту з рідиною. Таке розташування ТЕНа збільшує площу тепловіддачі, тому вода нагрівається швидше. Елемент легко замінити без зливу води з бака.
Замовляючи оновлену модель Atlantic Cube Steatite VM 150 S4 C 1500W, користувач отримує надійний і довговічний прилад. Тривалий термін служби забезпечується завдяки високому антикорозійному захисту.
Внутрішній бак покритий склокерамікою з підвищеним вмістом титану і міді проти електрохімічної корозії і бактерій. Додатковий захист проти окислювальних процесів здійснює магнієвий анод. Вступаючи в хімічну реакцію з солями, якими насичена вода, пристрій знижує ймовірність виникнення корозії у внутрішньому баку. Магнієвий анод необхідно змінювати 1 раз на 2 роки.
В якості теплоізоляції у водонагрівачах використовується поліуретанова піна, що володіє високими теплоізоляційними властивостями. Матеріал дозволяє заощадити електроенергію і зберегти воду гарячою протягом тривалого часу. Для боротьби з надлишковим тиском передбачений запобіжний клапан, який входить в комплект виробу.
Вбудований надточний капілярний термостат визначає температуру нагрівання води з точністю до 1°C, що дозволить заощадити до 15% електроенергії. Вода проходить по вдосконалених патрубках з нержавіючої сталі. Діелектрична муфта захищає водонагрівач від струмів, які можуть потрапити в нього через залізні підвідні труби.
Основні переваги
Водонагрівач Atlantic Cube Steatite VM 150 S4 C 1500W, купити який можна за доступною ціною — енергозберігаюча техніка. Вода нагрівається швидше завдяки застосуванню в конструкції сухого ТЕНа. За потужності 1500 кВт, час нагріву складає 6,24 години. Ефективний ізоляційний шар дозволяє надовго зберігати високу температуру води.
Пристрій характеризуються високим рівнем безпеки. Якщо в баку немає води, захист від сухого нагріву забезпечує вимкнення ТЕНа.
Регулювання температури здійснюється ручкою, розташованої на панелі управління. Про роботу ТЕНа сповіщає індикатор. Коли водонагрівач переключений у режим «Антизамерзання», горить світловий датчик. Даний режим дозволяє встановлювати нагрівання води до 7°С для додаткової економії енергії під час відсутності вдома.
Вартість водонагрівача даної марки зубумовлена такими перевагами:
елегантним дизайном;
значним терміном гарантії на внутрішній бак – до 7 років і на комплектуючі — 2 роки;
високим антикорозійним захистом;
енергозберігаючими властивостями.
Водонагрівачі Atlantic Cube Steatite VM 150 S4 C 1500W працюють безшумно, що робить їх застосування більш комфортним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 41 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1203 мм |
| Глубина | 532 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Давление на входе | 8 атм. |
Информация для заказа
- Цена: 17 499 ₴
