Водонагрівач Atlantic Cube Steatite VM 100 S4 C 1500W — модифікована модель 2018 року серії Cube Steatite. Французький бренд Atlantic, враховуючи в своїх розробках відгуки та думки споживачів, покращує якість продукції. Замовляючи оновлений варіант водонагрівача, користувач отримує безпечний, економічний і доступний за ціною пристрій для нагріву води.
Компанія здійснює продаж в Україні водонагрівачів об’ємом 100 літрів. Придбати Atlantic Cube Steatite VM 100 S4 C 1500W можна для сім’ї з 4 осіб. Оригінальна форма корпусу у вигляді куба добре виглядає в будь-якому інтер’єрі. Встановити прилад можна тільки у вертикальному положенні.
Особливості конструкції
Нові водонагрівачі цього бренду мають цілий ряд особливостей, які роблять їх надійними і зручними в експлуатації. У пристроях застосовується сухий ТЕН. Нагрівальний елемент розташований в спеціальній сталевій колбі і не контактує з водою. Це дозволяє запобігти корозії деталі і продовжити її термін служби.
Завдяки гарному теплообміну керамічний елемент розігрівається швидше за звичайний. Температура води в баку довго залишається високою. Це дозволяє заощадити до 15% електроенергії. Тому вартість Atlantic Cube Steatite VM 100 S4 C 1500W трохи вище, ніж у моделей зі звичайним ТЕНом.
Пристрої характеризуються високим рівнем безпеки. Якщо в баку немає води, захист від сухого нагріву забезпечує відключення ТЕНа. Завдяки спеціальному термостату температура води не перевищує 65°C. Для боротьби з надлишковим тиском передбачений запобіжний клапан, який входить до комплекту виробу.
Водонагрівач оснащений магнієвим анодом збільшеного розміру. Пристрій сприяє захисту стінок бака від корозії. Вступаючи в хімічну реакцію магнієвий анод значно зменшує утворення накипу на колбі нагрівального елемента. Заміняти деталь необхідно 1 раз в 2 роки.
Антикорозійний захист має також спеціальне склокерамічне покриття внутрішньої поверхні бака. У поєднанні з міцними стінками це забезпечує безперебійну роботу агрегату протягом 7 років. Щоб запобігти теплові втрати, конструкція виробу включає міцну поліуретанову теплоізоляцію. Вона абсолютно безпечна для здоров’я оточуючих і дозволяє тривалий час утримувати воду гарячою.
Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1°C визначає температуру нагрівання води. Патрубки виконані з високоякісної нержавіючої сталі.
Переваги водонагрівачів
Водонагрівачі комфортні у використанні і управлінні. Одна з переваг — безшумна робота пристрою.
Регулювання температури здійснюється за допомогою ручки, розташованої на панелі управління. Поруч розміщений індикатор роботи ТЕНа. Про перемиканні котла в режим «Антизамерзання» свідчить спеціальний датчик на панелі, який горить білим світлом.
Варто зазначити такі переваги Atlantic Cube Steatite VM 100 S4 C 1500W:
збільшений термін служби (на бак — до 7 років, на електричні комплектуючі — 2 роки);
швидкий нагрів води (4,14 години);
якісна теплоізоляція:
доступне управління;
безпека.
Водонагрівачі підійдуть для використання в квартирах і заміських будинках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 32 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 220 мин |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 883 мм |
| Глубина | 532 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем бака | 100 |
Информация для заказа
- Цена: 14 299 ₴
