Atlantic Cube Steatite VM 75 S4C 1500W — оновлена модель електричного водонагрівача накопичувального типу з серії Cube Steatite 2018. Аналізуючи відгуки та думки споживачів, бренд Atlantic не припиняє вдосконалювати продукцію, що випускається. Компанія почала продаж водонагрівачів 2018 року, які відрізняються від своїх попередників сучасним дизайном, економічністю і простотою монтажу.
Особливості конструкції Atlantic Cube Steatite VM 75 S4 C 1500W
Водонагрівач має форму призми і може бути встановлений в будь-якому інтер’єрі. Такий бойлер можна придбати для сім’ї з 3 чоловік. Спосіб встановлення: вертикальний. Змінилася висота приладу з 790 мм до 712 мм, Це дозволяє встановити його навіть в невеликій шафі.
В конструкції застосовується сухий стеатитовий ТЕН, розроблений фахівцями французької компанії Atlantic. Нагрівальний елемент не контактує з водою, так як розташований в керамічній колбі. Це сприяє максимальному захисту бака від корозії і накипу. Таке розташування ТЕНа збільшує площу тепловіддачі, тому вода нагрівається швидше. Елемент може бути замінений без зливу води з бака. Заміну слід проводити 1 раз на 2 роки.
Як додатковий антикорозійний захист в Atlantic Cube Steatite VM 75 S4 C 1500W застосовується магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Металевий штир з нанесеним шаром магнію вступає в хімічну реакцію з солями, знижуючи при цьому відкладення накипу на стінках бака. Застосування стеатитового ТЕНа і магнієвого анода збільшують експлуатаційний термін водонагрівача і дозволяють знизити періодичність техобслуговування.
Внутрішній бак виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, яка схвалена для використання в медицині та харчовому виробництві. В якості теплоізоляції використовується поліуретанова піна, що володіє високими теплоізоляційними властивостями. Матеріал дозволяє заощадити електроенергію.
Вода проходить через поліпшені патрубки з нержавіючої сталі. Усунути надлишковий тиск допомагає запобіжний клапан. Діелектрична муфта запобігає потраплянню в прилад струмів через залізні підвідні трубки.
Основні переваги Atlantic Cube Steatite VM 75 S4 C 1500W
Замовляючи бойлер Atlantic Cube Steatite VM 75 S4 C 1500W, споживач отримує енергозберігаючу техніку. Вода нагрівається швидше завдяки застосуванню в конструкції сухого ТЕНа. При потужності 1500 кВт, час нагрівання становить 3,12 години. Ефективний ізоляційний шар дозволяє зберігати воду гарячою тривалий час.
Регулювання температури здійснюється ручкою, яка розташована на панелі управління. Про роботу ТЕНа сповіщає індикатор. Однією з важливих переваг є економний режим «Антизамерзання». Він дозволяє утримувати температуру води до 7°С. Про перемикання бойлера в даний режим свідчить біле світіння датчику на панелі.
Ціна водонагрівача даної марки зумовлена такими перевагами:
елегантний дизайн;
значний термін гарантії на внутрішній бак – до 7 років;
наявність керамічного нагрівального елемента;
високий антикорозійний захист бака;
енергозберігаючі властивості.
Водонагрівачі Atlantic Cube Steatite VM 75 S4 C 1500W, вартість яких відповідає якості, підійдуть для застосування в квартирах і приватних будинках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 27 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 163 мин |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 75 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Граненный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 712 мм |
| Глубина | 532 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 12 599 ₴
