Atlantic Cube Steatite Slim VM 50 S3 1500W — це вдосконалена модель Steatite Slim VM 50 S3. Прислухаючись до відгуків і думок споживачів, французька компанія Atlantic в нових водонагрівачах 2018 року втілила бездоганну якість, елегантний дизайн і економічність. водонагрівачи мають форму призми, встановлюються вертикально. Габарити приладу на 50 л дозволяють розмістити його на стіні або в шафі. Білий колір корпусу поєднується з будь-яким інтер’єром.
Особливості моделі Atlantic Cube Steatite Slim VM 50 S3 1500W
водонагрівач, який можна придбати в Україні, підходить для установки в офісі або квартирі. Він може забезпечити гарячою водою 2 особи. Об’єм 50 л нагрівається за 2,07 години завдяки потужності 1500 Вт. Максимальний нагрів обмежений 65 градусами. Перегріванню попередить захисне відключення у разі перевищення допустимої температури.
Замовляючи Atlantic Cube Steatite Slim VM 50 S3 1500W, споживач отримує пристрій з високим ККД. Цей параметр досягається завдяки ефективному нагріванню і низьким втратам тепла.
У даній моделі застосовується сухий стеатитовий ТЕН. Нагрівальний елемент розміщений у керамічній колбі, яка захищає його від контакту з водою. Таке розташування збільшує площу тепловіддачі, тому сухий ТЕН розігрівається швидше звичайного. Відсутність електрохімічної корозії дозволяє значно збільшити термін служби приладу.
VM 50 S3 - економія до 15% електроенергії
Вбудований капілярний термостат плавно регулює нагрівання води, визначаючи температуру з точністю до 1°C. Це дозволяє заощадити до 15% електроенергії.
Внутрішній бак має високоякісне емальоване покриття, що містить цирконій. Такий склад збільшує антикорозійну стійкість покриття. Щільний шар пінополіуретанової ізоляції дозволяє знизити теплові втрати і тривалий час зберігати воду гарячою.
Додатковий антикорозійний захист у водонагрівачі Atlantic Cube Steatite Slim VM 50 S3 1500W здійснює магнієвий анод. Вступаючи в хімічну реакцію з солями, якими насичена вода, пристрій знижує ймовірність виникнення корозії у внутрішньому баку. Магнієвий анод необхідно міняти 1 раз на 2 роки.
Подача гарячої та холодної води здійснюється через патрубки з нержавіючої сталі. Запобіжний клапан допомагає впоратися з надлишковим тиском у баку. Діелектрична муфта захищає водонагрівач від струму, який може потрапити до нього через залізні підвідні труби.
Переваги Atlantic Cube Steatite Slim VM 50 S3 1500W
Вартість водонагрівачів з сухим ТЕНом трохи вище, ніж техніки зі звичайним нагрівальним елементом. Ціна моделі Cube Steatite Slim VM 50 S3 зумовлена:
тривалим терміном служби (гарантія на бак — 7 років, на електричну частину — 2 роки);
відсутністю ризику ураження електрикою (клас електрозахисту агрегату - IP24);
можливістю легкої заміни несправного ТЕНа без зливу води;
економним використанням електроенергії.
Оптимальний рівень комфорту досягається завдяки безшумній роботі агрегату і можливості використовувати жорстку, мінералізовану воду. На панелі управління розташована ручка для регулювання температури нагріву, індикатор роботи ТЕНа.
На час тривалої відсутності можна перемикати бойлер в економний режим «Антизамерзання». Він дозволяє утримувати температуру води на рівні 7°С.
Авторський фірмовий дизайн Атлантик Стеатит Куб VM 50 S3C, висока продуктивність, економічність і французька надійність у підсумку роблять цей водонагрівач одним з кращих на ринку України!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 19 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 100 мин |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 904 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 10 499 ₴
