Особливості
Висока ефективність використання енергії. Середній ККД до 99%;
Регулювання температури системи опалення та гарячої води на панелі котла або через автоматичний регулятор;
Зручне підключення водонагрівача для приготування гарячої води;
Можливість роботи від кімнатного термостату або погодозалежним регулятором;
Можливість підключення до двох тарифного лічильника електроенергії. Максимальна економія при роботі в години низького тарифа;
Можливість підключення до трьохфазної (6-28 кВт) або однофазної (6 та 9 кВт) мережі;
Можливість встановлення в каскад;
Можливість інтегрування котла до систем з тепловими насосами, газовими котлами та сонячними системами;
Легка діагностика несправностей по кодам помилок.
Оснащення
Вбудований частотний циркуляційний насос;
Вбудований розширювальний бак 8 л та механічний манометр;
Можливість підключення до реле скидання загрузки (не входить в обсяг поставки);
Функція захисту від замерзання;
Функція антиблокування насосу;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant Group |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 24 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99.9 % |
| Цвет | Белый |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Дополнительные характеристики | |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Глубина | 315 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 410 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 37 275 ₴
