TESY EV7/5S2 200 60 (301407), також відомий як EV 200 S, – це водонагрівач непрямого нагріву з двома теплообмінниками. Він призначений для нагрівання води в парі з опалювальним обладнанням. Цей водонагрівач має клас енергоефективності B та об’єм 200 літрів.
Високоякісне емальоване покриття, що забезпечує тривалий термін служби
Високопродуктивна ізоляція ПУ
Ефективний анодний захист
Фланець для легкого огляду пристрою
Можливість встановлення електричного нагрівального елемента
Можливість встановлення терморегулятора
Можливість встановлення термодатчика
Місткість: 197 л
Вага нетто: 70 кг
Ізоляція (жорсткий PU): 50 мм
Площа теплообмінника S1: 0,75 м²
Площа теплообмінника S2: 0,54 м²
Об'єм теплообмінника S1: 4,6 л
Об'єм теплообмінника S2: 3,3 л
Теплові втрати ΔT 45K: 59 Вт
Енергетичний клас: B
Максимальна робоча температура: 95 °C
Номінальний тиск ємності для води: 8 бар
Номінальний тиск теплообмінника: 6 бар
Максимальна кількість використаної води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S1): 304,4 л
Максимальна кількість використаної води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S2): 154,3 л
Висота: 1202 мм
Діаметр: 600 мм
Мінімальна висота приміщення: 1345 мм
Мінімальний час для нагрівання S1 *80°C-**15/60°C: 39 хв
Мінімальний час для нагрівання S2 *80°C-**15/60°C: 39 хв
Тип нагріву: непрямий
Спосіб нагріву: електрика
Установка: вертикальна
Об’єм ємності для води: 197 л
Максимальна температура нагрівання води: 95 °C
Колір: сірий
Вага: 70 кг
Гарантійний термін: 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879303045 |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 134 х 60 х 60 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання | 60 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная температура воды | 95 С° |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Объем, л | 197 |
| Особенности | Ізоляція (жорсткий PU) 50 мм Можливість встановлення електричного нагрівального елемента |
| Потребление электроэнергии | 2726 кВт/рік |
| Робочий тиск води | 8 |
| Тип керування | Механічне |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Кругла |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 36 340 ₴
