Керамические электрические водонагреватели MaxEau Ceramic предназначены для работы с жесткой и агрессивной водой. Встроенный сухой керамической нагревательный элемент обеспечивает бесшумную работу, длительный срок службы и надежную защиту от отложений накипи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3800879123025 |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Время нагрева | 3.15 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 108.3 х 56 х 56.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 1150 х 61 х 60 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Енергетична ефективність нагрівання води: 40% Витрата електроенергії: 13.34 кВтг/24год Кількість водорозбірних точок: 2 і більше Номінальний струм: 8.7 А Номінальний струм запобіжника: 10 А Живлення: електромережа 220 В |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мощность, Вт | 1200 |
| Объем, л | 150 |
| Особенности | Профіль спуску: L Час нагріву ΔT: 45K (15 - 60°C) 6.31 год:хв 3.15 год:хв Клас енергоспоживання: C |
| Потребление электроэнергии | 2726 кВт/год |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 19 875 ₴
