Protherm Lynx Condens 25 MKO – бюджетний конденсаційний котел із закритою камерою згоряння. Легкий, компактний. Оптимальний варіант для малогабаритних вітчизняних кухонь. Підходить для забезпечення теплом житлових, комунально-побутових, комерційних об'єктів без обладнаного стаціонарного димаря.
Працює на природному газі.
Особливості
Одноконтурний. Теплообмінник виготовлений із кремній-алюмінієвого сплаву, стійкого до агресивної дії жорсткої води, властивої багатьом регіонам України. У його складі немає тонких трубок, які у разі забруднення могли б блокувати потік теплоносія в системі.
Гідравлічний модуль виготовлений із міцного композиційного матеріалу. До його складу входить: циркуляційний насос, триходовий вентиль з електроприводом, розширювальний бак на 8 л, автоматичний повітровідвідний та запобіжний клапани, кран підживлення.
Теплова потужність автоматично регулюється за допомогою пальника, що модулює. Подачу газу неї залежно від поточних потреб системи контролює вбудований мікропроцесор.
Топка закритого типу. Розрахована на підключення до коаксіальної системи димовідведення (придбано окремо). Полум'я та тяга в димарі постійно контролюється відповідними датчиками.
Контроль за роботою котла здійснюється за допомогою зручного рідкокристалічного дисплея. Справність та правильність роботи обладнання забезпечується вбудована система автодіагностики. Вона виводить на екран коди виявлених збоїв, дозволяє зберігати історію помилок та налаштовувати параметри функціонування пристрою.
Безпека гарантують механізми захисту від замерзання, перегріву, зниження тиску та заклинювання насоса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 31 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 104 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 80 град. |
| Материал теплообменника | Алюминий |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 95 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 75 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 8 л |
Информация для заказа
- Цена: 50 800 ₴
