Apple MacBook Pro 13 " 2020 року - чергове оновлення популярної моделі, яке знову торкнулися не зовнішності, а нутрощі ноутбука. Головна зміна - клавіатура Magic Keyboard з« ножиці »механізмом клавіш. Саме заміною механізму клавіш компанія вирішила проблеми з клавіатурою, які були на попередніх поколіннях ноутбука. Топові версії Apple MacBook Pro 13 "2020 отримали процесор Intel Core i5 10th-generation і Intel Core i7 10th-generation, а базові той же Intel Core i5-8257U і Intel Core i7-8557U, які був на минулому поколінні. Ємність вбудованого SSD починається з 256 ГБ, але є версії з обсягами 512 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ і навіть 4 ТБ. У версіях з процесорами 8-го покоління використовується оперативна пам'ять LPDDR3, а у моделей з процесором 10-го LPDDR4X. Обсяг варіюється від 8 ГБ до 32 ГБ. Дисплей і раніше IPS з роздільною здатністю 2560x1600 пікселів з технологією True Tone. Максимальна яскравість 500 ніт. Apple MacBook Pro 13 "2020 року - хороше оновлення, яке позбулося недоліків минулих поколінь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Страна производитель | Китай |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | macOS |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серебристый |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13 дюйм |
| Мультитач экран | Нет |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
Информация для заказа
- Цена: 30 000 ₴


