Новий ефективний та компактний паровий зволожувач Boneco S250.
Основа Boneco S250 – ергономічний дизайн та стабільна продуктивність. Зручний сенсорний дисплей робить керування кліматом простим і невимушеним. Суворий і витончений форм-фактор вписується в будь-який інтер'єр - і вдома, і в офісі.
✔️ Зволоження стерильним паром
✔️ Не вимогливий до якості води
✔️ Виключає появу білого вапняного нальоту
✔️ Не вимагає витратних матеріалів та змінних фільтрів
✔️ Сенсорний екран з інтелектуальним керуванням
✔️ Програмований гігростат для підтримки заданого рівня вологості
✔️ Пар не обпалює
✔️ Інтенсивний та нічний режими роботи
✔️ Режим самоочищення від накипу
✔️ Автоматичне відключення за низького рівня води
✔️ Аромаконтейнер для інгаляцій та ароматерапії
Система нагріву
Нагрів води відбувається в невеликій камері, куди вода надходить із сусіднього відсіку за принципом сполучених судин. У приладі також реалізовано систему підтримки рівня води та автоподачу води в піддон. Пар на виході стерильний, тому що при кип'ятінні у воді гинуть мікроби та бактерії. Чим не залишає білий наліт на поверхнях.
Стерильний пар не обпалює, її температура не перевищує +48°C. Завдяки цьому паровий зволожувач Boneco S250 можна використовувати як домашній інгалятор.
Ароматичні олії, що вдихаються разом із парою в процесі інгаляції, полегшують симптоми застуди. Вода з бака надходить у спеціальний відсік, де нагрівається і перетворюється на пару і далі надходить у приміщення.
Ароматерапія
Стерильний пар не обпалює, його температура не перевищує +48°C. Завдяки цьому паровий зволожувач S250 можна використовувати як домашній інгалятор. Ароматичні олії, що вдихаються разом із парою в процесі інгаляції, полегшують симптоми застуди.
Пар на виході стерильний, тому що при кип'ятінні у воді гинуть мікроби та бактерії. Чи не залишає білий наліт на поверхнях. Нагрів води відбувається в невеликій камері, куди вода надходить із сусіднього відсіку за принципом сполучених судин.
У приладі також реалізовано систему підтримки рівня води та автоподачу води в піддон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boneco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем резервуара для воды | 4 л |
| Потребляемая мощность | 26 Вт |
| Рекомендуемый объем помещения | 30 куб. м |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 316 мм |
| Глубина | 172 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Уровень шума | 35 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴
