Серія ESPRO — це Тенові котли, розроблені як універсальне джерело тепла для опалення житлових і офісних приміщень. Електрокотли серії ESPRO мають ККД 99%, завдяки цьому досягається висока економічність використання такого обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teknix |
| Страна производитель | Венгрия |
| Вес | 23 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 744 мм |
| Глубина | 248 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
Информация для заказа
- Цена: 26 300 ₴





