Підлоговий електричний котел Tenko НКЕ 72 кВт 380 В, призначений для опалення приміщень до 750 кв.м з відкритими і закритими системами опалення, що мають примусову циркуляцію.
Потужність – 72 кВт, шість ступеней нагріву 12 – 24 – 36 – 48 – 60 – 72 кВт, управління температурою нагріву від 0 до 90°С за допомогою капілярного термостата.
Оснащені загальним вбудованим ввідним автоматичним вимикачем. А на кожен з шістьох блоків ТЕНів по 12 кВт встановлено окремий автомат.
Аналоговий термоманометр відображає поточне значення температури теплоносія та тиску у системі.
Стаціонарні котли Тенко НКЕ не мають вбудованого насоса та розширювального бачка.
Діаметр патрубків 2_1/2".
Можливе застосування в якості додаткового пристрою в діючій системі опалення.
Підключення устаткування здійснюється в трифазну мережу напругою 380 В.
Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва і піддані антикорозійного обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару і додання красивого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінника застосовується високоякісна товстостінна труба провідного українського виробника. Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку і гідравлічні випробування при тиску 8 бар.
Електрокотли ТМ Tenko поставляються в картонній упаковці. У комплект поставки включено також керівництво по монтажу та експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Цвет | Белый |
| Объем воды в котле | 6.2 л |
| Мощность номинальная | 72 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Вход в систему отопления | 2"1/2 |
| Глубина | 429 мм |
| Возврат из системы отопления | 2"1/2 |
| Ширина | 358 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от замерзания | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Нет |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 0 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴
