Електрокотел Tenko Premium 7,5 кВт 220 В (ПKE_7,5/220) з програматором. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 80 кв.м тільки з закритими системами опалення з тиском не менше, ніж 1 бар. Потужність плавно модулюється від 0 до 7,5 кВт, режимом роботи управляє тижнево-добовий програматор. Котел оснащений вбудованим трьохшвидкісним насосом Grundfos. Без розширювального бачка.
Підключення устаткування здійснюється в однофазну мережу напругою 220 В.
Можливе застосування в якості додаткового пристрою в діючій системі опалення.
На цифровому дисплеї відображається сервісна інформація від трьох датчиків температури: кімнатного (проводового або радіо), датчиків на прямому і зворотному трубопроводах системи опалення.
Мікроконтролер здійснює управління блоків ТЕНів і реле, а вбудований програмний лічильник електроенергії веде статистику і дозволяє оптимізувати роботу.
Управління программатором можливо при додатковому підключенні Wi-Fi модуля (опція). В цьому випадку дистанційне керування котлом здійснюється через будь-який браузер комп'ютера або через додаток на Android.
Безшумна робота при комутації забезпечується твердотільними реле з водяним охолодженням.
Крім цього котел оснащений:
датчиком тиску,
автоматичним пристроєм для видалення повітря,
запобіжним клапаном,
тижнево-добовим програматором.
Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва і піддані антикорозійного обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару і додання красивого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінника застосовується високоякісна товстостінна труба провідного українського виробника. Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку і гідравлічні випробування при тиску 8 бар.
Електрокотли ТМ Tenko поставляються в картонній упаковці. У комплект поставки включено також керівництво по монтажу та експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 18 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Цвет | Белый |
| Количество ТЭНов | 3 шт |
| Объем воды в котле | 2.6 л |
| Мощность номинальная | 7.5 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Теплоноситель | Вода |
| Дополнительные характеристики | |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 623 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Глубина | 175 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 262 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 75 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 10 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 15 600 ₴
