Електрокотел Tenko Міні 4,5 кВт 220 В настінного типу, призначений для опалення приміщень до 50 кв.м з відкритими і закритими системами опалення. Потужність - 4,5 кВт, дві ступені нагріву 2 – 4,5 кВт, управління режимом роботи за допомогою ручного термостата, без вбудованого насоса і розширювального бачка.
Електричні котли Tenko серії «Міні» являють собою обладнання найпростішій комплектації, розраховане для опалення невеликих приміщень площею до 50 кв.м., або як додатковий пристрій в існуючій системі опалення. Підключення здійснюється виключно в однофазну електричну мережу напругою 220 В. Лінійка котлов «Міні» оснащена двоступеневої системою захисту, що оберігає пристрій від перегріву, італійським капілярним термостатом IMIT, плавно регулює температуру теплоносія в діапазоні 0 – 90°С і світловими індикаторами для контролю роботи. Устаткування даного класу має незаперечні конкурентні переваги перед твердопаливними і газовими котлами: екологічність, чистоту, високу економічність, доступну ціну і мінімальне технічне обслуговування.
Введення в експлуатацію електричного котла не вимагає спеціальної дозвільної документації. Котли «Міні» виробництва компанії Tenko мають низькі масогабаритні показники, відмінне співвідношення ціни і якості, привабливий зовнішній вигляд. Завдяки використанню сучасних схемотехнічних рішень пристрій практично безшумно, підтримує автоматичний режим роботи і безпечно в експлуатації.
Корпусні деталі виконані з якісної сталі українського виробництва і пройшли антикорозійну обробку. При їх фарбування використовуються передові порошкові технології, що надає високі захисні і декоративні властивості. При виробництві теплообмінника використовується якісна толстостенная труба одного з провідних вітчизняних виробників. Для продовження терміну служби теплообмінник піддається спеціальній антикорозійного обробці і проходить гідравлічні випробування при тиску 8 бар.
Котли ТМ Tenko поставляються в картонній упаковці. У комплект поставки входить також керівництво по монтажу та експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Цвет | Белый |
| Количество ТЭНов | 2 шт |
| Объем воды в котле | 0.85 л |
| Мощность номинальная | 4.5 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Теплоноситель | Вода |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 465 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Глубина | 91 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 151 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 0 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 660 ₴
