ФУНКЦІЇ ТА РЕЖИМИ
INTELLEGENT SENSOR Інтелектуальний алгоритм розподілу повітряних потоків, контрольований вбудованим датчиком присутності: Follow – при переміщенні користувача, повітряний потік рухається за ним; Avoid – охолоджене повітря огинає користувача, усуваючи ефект протягу; Surround – навколишній потік повітря, що створює враження свіжого бризу; Energy-saving – якщо людей у приміщенні немає, кондиціонер перейде в енергозберігаючий режим, що дозволяє заощадити до 30% електроенергії.
Захист від замерзання “+ 8°C” При активації цієї функції кондиціонер автоматично підтримуватиме в приміщенні температуру + 8°C, не дозволяючи заморозити приміщення. Споживання електроенергії буде мінімально необхідним для підтримки температури
TURBO Включає кондиціонер на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення
I FEEL При активації цієї функції кондиціонер автоматично встановлює поточну температуру в приміщенні як цільову
SLEEP Ця функція надає користувачеві вибір трьох режимів, що дозволяють встановити комфортні умови для сну
QUIET безшумний режим
Режим AUTO Здійснює автоматичну зміну режимів роботи (охолодження/обігрів), залежно від температури в приміщенні
Авторестарт Дана функція дозволяє кондиціонеру запам’ятовувати установки після втрати живлення. Таким чином, після відновлення живлення обладнання створить у приміщенні необхідну температуру
Таймер Дозволяє виставити час увімкнення або вимкнення кондиціонера в межах 24-х годин
Блокування управління Дозволяє заблокувати пульт, запобігаючи випадковому натисканню або несанкціонованому доступу дітей
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
Тепловий насос до -25°C Побутова спліт-система для роботи на обігрів у північних країнах Європейського континенту
Робота на обігрів Спеціальний алгоритм роботи, який забезпечує стабільну та ефективну роботу при негативних температурах зовнішнього повітря. Підігрів піддону та компресора, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку
DOUBLE SELF-CLEAN Інноваційна технологія, дозволяє кондиціонеру проводити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій методом миттєвого заморожування з наступним підігрівом пластин теплообмінника до +58ºС. Повне очищення кондиціонера відбувається за 30 хвилин, що дозволяє заощадити час та кошти на сервісному обслуговуванні та гарантує здорове повітря у приміщенні
STOP DUCT Верхня решітка забору повітря внутрішнього блоку після вимкнення кондиціонера закривається спеціальними жалюзі, що дозволяє уникнути осідання пилу на теплообміннику.
Захист від обмерзання Коли температура зовнішнього повітря – низька, а вологість – висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв’язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A++/A+++ Енергозберігаюча комплектація Generation V. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG AVALON повністю відповідає діючій з 01.01.2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy releated Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів та кондиціонерів
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту Дозволяє збільшити ресурс обладнання та знизити навантаження на електричну мережу
Фреон R32 Забезпечує мінімум шкоди для навколишнього середовища та максимум ефективності
Затримка пуску вентилятора У режимі нагрівання вентилятор внутрішнього блоку вмикається із затримкою. Це запобігає утворенню потоку холодного повітря з кондиціонера, поки теплообмінник не прогрівся
Самоочищення внутрішнього блоку Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі плісняви та бактерій у внутрішньому блоці кондиціонера
GREEN-FIN Спеціальне покриття запобігає корозії та збільшує термін служби теплообмінників
Керування горизонтальними жалюзі Дозволяє швидко та зручно відрегулювати напрямок потоку в горизонтальній площині, з дистанційного пульта управління
Step-less Fan Control Унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%
DC-двигун Вентилятор внутрішнього блоку обладнаний економічним інверторним DC-двигуном нового покоління
Підсвічування пульта Дозволяє користуватися кондиціонером у темний час доби без додаткових джерел освітлення
LED-дисплей Дозволяє легко контролювати основні параметри кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування
AUTO LIGHT – датчик освітленості розпізнає час доби та знижує рівень шуму та яскравість дисплея
[martfury_empty_space height=”30″]
СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ
Плазмовий фільтр Очищувач повітря преміального типу – унікальна система захисту від бактерій, вірусів, неприємних запахів та алергенів
ECO-FRESH Електростатичний фільтр повітря захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря
Докладніше про системи фільтрації кондиціонерів Cooper&Hunter читайте у статті: Очищення повітря в кондиціонерах Cooper&Hunter: CH 7-SKY Technology + CH Smart-iON Filter
[martfury_empty_space height=”30″]
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ
Дистанційне керування Інфрачервоний пульт керування з підсвічуванням та індикацією дати та часу
WI-FI Модуль підключення до бездротової мережі дозволяє легко керувати куондиціонером з будь-якої точки земної кулі. За допомогою цієї функції, ви можете увімкнути кондиціонер, наприклад, по дорозі з роботи додому
[martfury_empty_space height=”30″]
WE SAVE THE PLANET
Купуючи цей кондиціонер, ви допомагаєте довгостроковому проекту соціальної відповідальності – “WE SAVE THE PLANET”, компанії Cooper&Hunter
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 31.5 кг |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Ширина внешнего блока | 899 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Высота внутреннего блока | 281 мм |
| Глубина внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 977 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 610 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 33 599 ₴
