Cooper&Hunter CH-S12FTXLA2-NG на площу до 35 кв.
Побутовий тепловий насос. Адаптван для роботи на тепло та холод у північних.
Температурний діапазон ефективної роботи від -25 до +50 ° С;
Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку
Wi-Fi модудь для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (OC: Android)
Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 ° С". Кондиціонер підтримуватиме температуру +8°С, що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії.
Технологія I-Action – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
Найвищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI;
"7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування та наступним нагріванням пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні та дозволяє отримати здорове повітря;
I Feel – вбудований датчик температури у пульті дистанційного керування. Точність підтримки температури – 0,5 ° С;
Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, осушення, вентиляція
Ширококутні жалюзі, що утворюють охоплення всього об'єму приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря.
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку фільтра, що улавлює.
LED дисплей на панелі внутрішнього блоку
Увімкнення/вимкнення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера
Режим комфортного сну SLEEP
Безшумна робота
24 – годинний таймер на увімкнення та вимкнення
Затримка пуску вентилятора що виключає можливість обдування холодним повітрям
Функція зниження вологості без зниження температури
Turbo режим.
Бактерецидне покриття пульта дистанційного керування
Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN
Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань
Автоматична система захисту від заледеніння
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту
Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів
Можливість підключення провідного пульта із здатністю двотижневого програмування та підключення до системи розумного будинку BMS (ОПЦІЯ)
Блокування керування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3510 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 12 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Фильтр | Предварительный фильтр, Угольный фильтр, HEPA-фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24.5 кг |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Высота внутреннего блока | 291 мм |
| Глубина внутреннего блока | 211 мм |
| Ширина внутреннего блока | 894 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1550 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 31 099 ₴
