Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи
Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C
Захист будинку від обмерзання +8 °C
«CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS)
Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++
Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника
Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency — Generation V
Стильний і компактний дизайн
Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор
Багатошвидкісний вентилятор
Підвищений ресурс роботи
Показ поточного часу доби на пульті Д/У нового покоління
Озонобезпечний високоефективний фреон R32
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блока
Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр
Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH
Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК
Режим комфортного сну SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання)
Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні
24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення
Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання
Бактерицидне покриття пульта ДК
Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN
Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів
Інтелектуальна система захисту від зледеніння
Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Блокування керування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Вес наружного блока | 45.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 30.1 х 99.6 х 22.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 59.6 х 89.9 х 37.8 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | -30 - +54С |
| Комплектация | Внутренний блок Внешний блок Пульт ДУ Инструкция |
| Площадь помещения, м² | 35 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.84/0.95 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -30 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 14330.4 |
| Теплопроизводительность, кВт | 4.2 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) |
| Уровень шума, внутренний блок | 20/24/28/32/36/41/46 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Да |
| Функции | Дисплей Самодиагностика Самоочистка Таймер |
| Холодопроизводительность | 12044.36 |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.53 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 47 003 ₴


