Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
Температурний діапазон ефективної роботи від -25 °C до +24 °C на тепло, від -15 °C до +43 °C на холод;
Спеціальний алгоритм, що забезпечує стабільну та ефективну роботу за мінусових температур на вулиці, інтелектуальне розморожування, підігрівання компресора та піддона, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блока;
Технологія «I-Action» — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц)
Напрям повітряного потоку вліво-вправо регулюється з пульта дистанційного керування;
«CH 7-SKY Technology» — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS)
Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8 °C». Кондиціонер підтримуватиме температуру +8 °C, не дає змогу заморозити приміщення й споживає мінімум електроенергії;
Найвищий клас енергоефективності A++;
7 швидкостей вентилятора;
Преміальна енергоощадна комплектація «GENERATION V» (підвищений контроль якості збирання та матеріалів);
Можливість під'єднання дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного будинку BMS (опція).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 16.5 кг |
| Вес наружного блока | 53.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 32.5 х 107.8 х 24.6 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 70 х 96.5 х 39.6 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -25 - +43 °C |
| Дополнительные характеристики | Внутренний блок Внешний блок Пульт ДУ Инструкция Батарейки |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Макс. длина магистрали, м | 40 |
| Макс. количество возможных внутренних блоков | 1 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 5 |
| Особенности | Система Wind Free |
| Площадь помещения, м² | 70 |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -25 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 25250 |
| Теплопроизводительность, кВт | 7.4 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 33/36/37/39/42/45/48 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 57 дБ |
| Холодопроизводительность | 23885 |
| Холодопроизводительность, кВт | 7 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220 В / 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 34 642 ₴



