Серия LOFT
Компактні розміри та дизайн у стилі мінімалізму дає змогу мобільним кондиціонерам Electrolux Loft гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, а максимум сучасних технологій робить їх оптимальним варіантом для тих, хто хоче насолоджуватися прохолодою відразу ж після купівлі, але не готовий монтувати спліт-систему.
Завдяки вбудованим шасі для переміщення оптимальний мікроклімат буде створений там, де це необхідно: режими охолодження, вентиляції й осушення повітря швидко забезпечать необхідний результат. Увімкніть режим «Авто» і кондиціонер буде підтримувати максимально комфортні для вас умови. Низький рівень шуму — (всього 45 дБ), у поєднанні зі спеціальним нічним режимом, дасть змогу насолоджуватися прохолодою під час відпочинку. А пульт ДК зробить керування приладом максимально зручним.
Експлуатаційні характеристики мобільного кондиціонера повністю ідентичні настінній спліт-системі. Якщо неможливий монтаж звичайного кондиціонера, мобільний кондиціонер Electrolux стане чудовим рішенням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 30 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 72х44х36.9 см |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Кондиционер мобильный Пульт ДУ Моющийся воздушный фильтр Шланг для удаления конденсата Шланг для вывода горячего воздуха Инструкция |
| Площадь помещения, м² | 33 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.35 кВт |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Осушение Охлаждение |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Мобильный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 45 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Нет |
| Функции | Дисплей Самодиагностика Таймер |
| Холодопроизводительность | 13000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.8 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 12 475 ₴



