Серія Terra (-15С) представлена у 2020 році як найдоступніший кондиціонер ERP інвертор у модельному ряді марки Неокліма. Ця спліт-система призначена на площу, до 25 кв. метрів. Створена у звичному базовому дизайні з глянсовою поверхнею, білого кольору, з прихованим LED-дисплеєм. Таке рішення оптимально підійде в будь-який інтер'єр квартири, офісу чи будинку. А особливістю цього кондиціонера є його відповідність європейським стандартам ERP
Функція Turbo
Спліт-система обладнана функцією швидкого охолодження або обігріву приміщення. Під час увімкнення цієї функції, всього за кілька хвилин кондиціонер може неабияк знизити температуру в приміщенні та вийти на заданий температурний режим.
Сучасна система фільтрації повітря
Кондиціонер має можливість регулювання потоку повітря вгору та вниз, а також кондиціонер Neoclima Terra має функцію вимкнення підсвітки дисплея для комфортного сну. Для цього досить натиснути клавішу "Dimmer" на пульті дистанційного керування.
Wi-Fi Ready
Під час встановлення модуля WF-02 (опція, купується окремо) можна керувати кондиціонером за допомогою мобільного телефона, навіть на відстані від нього в сотні кілометрів.
Gold FIn покриття
Зовнішній і внутрішній теплообмінники кондиціонера покриті спеціальним захисним шаром Gold Fin, який ефективно захищає ключові вузли кондиціонера від утворення корозії, бактерій і цвілі.
Функція I Feel
Функція "I-Feel" — це визначення температури в місці розташування пульта. Датчик температури міститься в пульті, що забезпечує можливість кондиціонера точніше підтримувати задану споживачем температуру.
Клас A++
Кондиціонер Neoclima NS/NU-09ETRIw2 має високий показник SEER — це співвідношення споживаної електрики до виробленої енергії холоду, під більш звичним для користувачів, назвою клас енергоспоживання — А++.
Фреон R32
Працює нова модель на інноваційному фреоні R32. Він має на 64% менший потенціал глобального потепління, порівнюючи з фреоном R410 і більшою енергоефективністю.
Покриття GOLD FIN
Кондиціонер Neoclima має гідрофільне покриття теплообмінників, яке запобігає появі бактерій, цвілі та корозії у внутрішньому блоці.
Функції SMART AUTO
Розумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера: Охолодження, нагрівання, Осушення, Вентиляція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 7.1 кг |
| Вес наружного блока | 23 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 29.5 х 79 х 20 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 48.3 х 66 х 24 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -15℃ до 43℃ |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Кондиционер Пульт ДУ Инструкция |
| Макс. длина магистрали, м | 15 |
| Макс. количество возможных внутренних блоков | 1 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 5 |
| Особенности | Функция Dimmer Функция Smart Горизонтальное регулирование жалюзи |
| Площадь помещения, м² | 35 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.14/1.05 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Теплопроизводительность | 12000 |
| Теплопроизводительность, кВт | 3.8 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (опционально) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 39/38/36 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Да |
| Функции | Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 12000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.4 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
Информация для заказа
- Цена: 18 705 ₴









