Alaska 2.0 — високоефективний тепловий насос, який може працювати на нагрівання від 24 °C до -30 °C, і на охолодження від +48 °C до -15 °C, водночас забезпечує надзвичайно високі показники сезонної енергоефективності SEER — 8.6 (максимальний A++) і SCOP — 5.1 (максимальний A+++). Такі високі показники досягаються завдяки використанню новітніх технологій.
6-полярний інверторний компресор із системою внутрішнього підігрівання
Коли температура зовнішнього повітря нижча за 2 °C, а під час самодіагностики компресора, під час запуску, виявлено, що температура компресора нижча, ніж потрібно для безпечного запуску та надійного функціонування, плата керування посилає сигнал на увімкнення підігрівання терміном 1 хв. Після підігрівання алгоритм повторюється доти, поки температура компресора не стане задовільною.
Інверторні вентилятори внутрішнього та зовнішнього блоків
Зменшують рівень шуму та дають змогу оптимально підібрати оберти вентилятора, шо так само дає змогу досягти найкращих показників енергоефективності.
Дворядний теплообмінник із гідрофобним антикорозійним покриттям GoldFin
Використання дворядного теплообмінника дає змогу збільшити ефективну площу теплообміну і в такий спосіб покращує загальну енергоефективність кондиціонера. Антикорозійне покриття GoldFin збільшує термін експлуатації кондиціонера, а гідрофобні властивості покращують теплообмін.
Підігрів піддона зовнішнього блока
Підігрів запобігає замерзанню конденсату в піддоні зовнішнього блока під час роботи на нагрівання за зовнішньої температури нижче 0 °C. Підігрівання має заземлення й захист від перегрівання.
Надсучасна плата керування
Плата керування щосекунди аналізує сотні даних і параметрів, наприклад: температура зовнішнього повітря; температура фреону на вході та виході; швидкість обертання вентилятора; температура компресора й багато іншого. З огляду на всі ці параметри, плата коригує режим і параметри роботи кондиціонера, щоб отримати максимальну енергоефективність, водночас не заважаючи комфорту споживача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Вес наружного блока | 34 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27.8 х 84.3 х 21.1 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 58.5 х 81 х 28 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -30 до +48 °С |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Кондиционер Пульт ДУ Инструкция |
| Макс. длина магистрали, м | 15 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 5 |
| Площадь помещения, м² | 27 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.56/0.74 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -30 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Теплопроизводительность | 10000 |
| Теплопроизводительность, кВт | 3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (опционально) |
| Уровень шума, внутренний блок | 22 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 51 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Cold Plasma Active carbon Catechin HEPA фильтр |
| Функции | Дисплей Самодиагностика Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 9000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.6 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
Информация для заказа
- Цена: 20 168 ₴








