Мотор DC inverter внутрішнього блока
У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Dry Mode
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним увімкненням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY"
Hydrophilic Aluminium Fin
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Multi-Bend Heat Exchanger
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Нічний режим
Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
Самоочищення
Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
Silence
Режим "Тиша" — кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блока до мінімальних, водночас рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.
Sine-Wave Inverter
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
Велику енергоефективність і енергоощадження.
Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
Великі можливості керування.
Підігрівач піддона зовнішнього блока
Докладніше Підігрівач піддона зовнішнього блока
Підігрівач піддона зовнішнього блока
Підігрівач піддона зовнішнього блока встановлюється для забезпечення повного видалення води, що утворюється внаслідок відтайки теплообмінника зовнішнього блока, після проведення режиму "розморожування". Може виготовлятися з різних матеріалів.
Керування через Wi-Fi
Кондиціонери можуть опціонально обладнуватися модулем Wi-Fi, який дає змогу користувачеві контролювати та віддалено керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idea |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 7.5 кг |
| Вес наружного блока | 26 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 29.2 х 79.2 х 20 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 54.5 х 73 х 28.5 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -25 до +42 °С |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A+++ |
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Инструкция Гарантийный талон |
| Площадь помещения, м² | 26 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.65/0.74 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -25 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ионизация Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.7 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (опционально) |
| Уровень шума, внутренний блок | 39 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 52 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Да |
| Функции | Авторазмораживание Датчики утечки хладагента Дисплей Самодиагностика Самоочистка |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.58 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | Диапазон напряжения: 130-270 В |
Информация для заказа
- Цена: 17 443 ₴



