Кондиціонер Neoclima серії Skycold може працювати на нагрівання за зовнішньої температури до -20 °C. Такі високі показники досягаються завдяки використанню ультрасучасного фреону R32 і потужних компресорів. Теплообмінники зовнішнього та внутрішнього блоків мають спеціальне гідрофільне покриття, яке збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії. Серія Skycold має дуже високі показники сезонної енергоефективності: А++ — на охолодження й А — під час роботи на обігрівання.
Кондиціонери Neoclima серії Skycold дійсно тихі в роботі. Такий ефект досягається за допомогою трьох складників:
Дизайн корпусу та оптимізація повітряного потоку дають змогу зменшити шумове навантаження на 3.5 дБ (А);
Тихий режим — спеціальне настроювання кондиціонера, коли вентилятор внутрішнього блока працює на мінімальних обертах;
Керування на пульті зі звуковими сигналами, а також індикацією дисплея.
Як і більшість кондиціонерів Neoclima, серія Skycold має функцію (WiFi ready), що дає можливість додаткового встановлення в них WiFi-модуля Neoclima (докуповується окремо). Завдяки цьому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного застосунка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету. Функція є корисною, адже ви можете встановити необхідну температуру заздалегідь, і тоді ваша квартира зустріне вас приємною прохолодою влітку або теплом взимку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 7.3 кг |
| Вес наружного блока | 27.2 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 29 х 72.2 х 18.7 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 55.5 х 77 х 30 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -20 до 50 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Наружный блок Внутренний блок Инструкция Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 25 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Режим ECO 3D- воздушный поток 12 скоростей вентилятора внутреннего блока Двойные воздушные заслонки Волновой фильтр воздуха |
| Площадь помещения, м² | 25 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.671/0.703 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -20 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Теплопроизводительность | 9600 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.78 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Уровень шума, внутренний блок | 39/30/23 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 55 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Да |
| Функции | Гидрофильное покрытие теплообменников Дисплей Самоочистка |
| Холодопроизводительность | 9000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.63 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
Информация для заказа
- Цена: 14 160 ₴







