Blue Fin
Блакитне покриття оребрення теплообмінника — Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним увімкненням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції. під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться символ "Капелька" або слово "DRY"
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).
Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:
Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
Велику енергоефективність і енергоощадження.
Більш м'який старт, нижчий за шум і вібрації.
Великі можливості керування.
Іонізатор
Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективним іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують усі шкідливі елементи, наявні у Вашому домі. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі та віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чищість і свіжість повітря в приміщенні.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Нічний режим
Режим активується з ПДК і забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну впродовж 7-годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму й економної витрати електроенергії. Після чого температура повертається до початково заданого значення.
Самоочищення
Самоочищення. Під час вимкнення кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
Керування через Wi-Fi
Кондиціонери можуть опціонально обладнуватися модулем Wi-Fi, який дає змогу користувачеві контролювати та віддалено керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idea |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 24 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 28 x 71 x 19 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 49 x 72 x 27 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -20 до +42°С |
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт управления Гарантийный талон Инструкция |
| Особенности | Покрытие оребрения теплообменника Blue Fin Повышенная смачиваемость теплообменника |
| Площадь помещения, м² | 30 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.44/1.39 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Теплопроизводительность, кВт | 4.04 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 39.5-26 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 52 дБ |
| Функции | Дисплей Самоочистка |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.84 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 15 641 ₴

