Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн, високу продуктивність і великий набір функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома оптимальний мікроклімат.
Функції та режими роботи спліт-систем GREE Pular:
Чотири базові режими роботи Охолодження — Осушення — Вентиляція —Обогрева
Функція I Feel — система контролює температуру в зоні розміщення пульта дистанційного керування
Запам'ятовування положення жалюзі
FAN — можливість вибрати із 7 варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи
Регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі
Напрямок повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного погойдування жалюзі, завдяки чому можна легко досягти оптимального розподілу кондиціонером повітря по приміщенню
Таймер 24 години
Функція "+8 °C" передбачає автоматичне увімкнення кондиціонера в режимі нагрівання в разі зниження температури в приміщенні до 8 °C
Примусова функція автоматичного самоочищення
Нічний режим — дасть змогу знизити рівень шуму роботи внутрішнього блока та збереже продуктивність на належному рівні
Клас енергоефективності А
Робота на обігрівання до -15 °C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 12.5 кг |
| Вес наружного блока | 30.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 31.1 х 98.2 х 22.1 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 55.5 х 80.2 х 35 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -15 до +43°C |
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Элементы питания ААА пульта ДУ, 2 шт |
| Макс. длина магистрали, м | 25 |
| Макс. количество возможных внутренних блоков | 1 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Покрытие теплообменника Blue Fin Часы на пульте Защита компрессора Многоскоростной вентилятор Запуск при низком напряжении Плавный пуск Блокировка пульта ДУ |
| Площадь помещения, м² | 50 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.501/1.393 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ионизация Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Теплопроизводительность | 19110 |
| Теплопроизводительность, кВт | 5.6 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 45/42/41/37/34/29/26/23 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 56 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Электростатический фильтр Генератор "Холодная плазма" |
| Функции | Регулировка направления воздушного потока Самодиагностика Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 18080 |
| Холодопроизводительность, кВт | 5.3 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | Напряжение/частота: 220-240 В/50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 47 407 ₴




