Bora Inverter (R32) вдало поєднує в собі інверторний компресор і класичний набір базових функцій для вашого комфорту.
Серія Bora Inverter (R32) від «GREE» виготовлена в мінімалістичному дизайні. Стриманий білий корпус із вузькою металізованою смугою внизу має елегантний вигляд і легко стане невіддільною частиною інтер'єру.
Новинка кондиціонера «Gree» Bora Inverter (R32) обладнана фреоном нового покоління RЗ2 і показує високі результати щодо поліпшення технічних показників систем кондиціонування та зменшення впливу на довкілля. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Також (RЗ2) вирізняється зниженою в'язкістю і щільністю. Завдяки нижчій щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності
Лінійка Bora Inverter (R32) обладнана однією з найбільш передових технологій очищення повітря — генератором "Cold Plazma". Плазмовий іонізатор створює напругу приблизно 4800 В, що дає змогу знищити хвороботворні організми, пилок і алергени, що потрапляють у кондиціонер разом із повітряним потоком.
Щоб захистити вас від появи грибків і цвілі у внутрішньому блоці, у кондиціонерах Bora Inverter (R32) передбачена функція самоочищення. Після вимкнення кондиціонера вентилятор внутрішнього блока впродовж 10 хвилин обертається зі зниженою швидкістю. Це дає змогу випарувати вологу, що залишилася на теплообміннику, та запобігти розмноженню хвороботворних організмів.
Кондиціонери Bora Inverter (R32) також обладнані такими потрібними функціями, які роблять їхню експлуатацію легкою та зручною:
Турборежим — дає змогу швидко охолодити або обігріти приміщення;
Широкий повітряний потік — рівномірно розподіляє в приміщенні повітряний потік із кондиціонера;
Електростатичний фільтр — підтримує чистоту повітря в приміщенні, акумулюючи пил на своїй поверхні;
Режим «Сон» — зробить ваш сон максимально комфортним, а також заощаджує електроенергію;
Авторестарт автоматично відновлює всі встановлені раніше режими;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Вес наружного блока | 33 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 30 х 97 х 22.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 59.6 х 84.2 х 32 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -15 до +43°C |
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Гарантийный талон Инструкция |
| Макс. длина магистрали, м | 20 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Площадь помещения, м² | 45 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.38/1.43 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ионизация Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Теплопроизводительность | 17070 |
| Теплопроизводительность, кВт | 5 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 45/41/37/33 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Электростатический фильтр Генератор "Холодная плазма" |
| Функции | Дисплей Самодиагностика Самоочистка Таймер |
| Холодопроизводительность | 15705 |
| Холодопроизводительность, кВт | 4.6 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 47 124 ₴





