Побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах
Температурний діапазон ефективної роботи від -25 °C до +24 °C на тепло, від -15 °C до +52 °C на охолодження. Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу за мінусових температур на вулиці.
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дає кондиціонеру виробляти самоочищення від пилу, грибків, вірусів і бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до + 57-58 °C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин. Це заощаджує час і гроші на сервісному обслуговуванні та дає змогу отримати здорове повітря.
Функція «INTELLIGENT SENSOR» — інтелектуальний алгоритм розподілу повітряних потоків, контрольований вбудованим датчиком присутності:
Follow — під час переміщення користувача повітряний потік рухається слідом за ним.
Avoid — охолоджене повітря огинає користувача, запобігаючи ефекту протягання.
Surround — обпояснювальний потік повітря, що створює відчуття свіжого бризу.
Energy-saving — якщо людей у приміщенні немає, кондиціонер перейде в енергоощадний режим, що дає змогу заощадити до 30% електроенергії.
Функція «AUTO LIGHT» — датчик світла розпізнає час доби та знижує або збільшує звук і яскравість дисплея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 17 кг |
| Вес наружного блока | 37.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 29.5 х 97.7 х 28.1 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 59.6 х 89.9 х 37.8 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -25 до +52ºС |
| Дополнительные характеристики | Технология Double self-clean Функция Intelligent sensor Функция Auto light |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A+++ |
| Комплектация | Внешний блок Внутренний блок Пульт ДУ Инструкция Батарейки |
| Макс. длина магистрали, м | 20 |
| Макс. количество возможных внутренних блоков | 1 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Площадь помещения, м² | 35 |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -25 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность, кВт | 4.2 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 20/22/23/29/34/37/39/44 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Функции | Дисплей Запоминание настроек |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.53 |
| Цвет | Золотой |
| Электропитание | 220 В / 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 36 199 ₴



