Справжня ікона стилю — серія ArtVogue Inverter! Це кондиціонери для квартир, будинків і приміщень різного розміру.
Інверторні кондиціонери ArtVogue виготовлені в унікальному V-подібному дизайні.
Особливість цієї моделі надає інформативне LED-підсвітка бічних V-подібних панелей, яке під час роботи на охолодження випромінює синій колір, а під час роботи на нагрівання — жовтогарячий, що надає внутрішньому блоку особливих вишукань. Якщо є бажання, ці підсвітки можна вимкнути.
Ще однією особливістю є можливість додаткового встановлення в кондиціонер Wi-Fi-модуля (Wi-Fi ready), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного застосунка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету.
Висока надійність, сучасність, високі показники енергоефективності та приголомшливий дизайн нікого не залишать байдужим!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 9.9 кг |
| Вес наружного блока | 27 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 31.2 х 89.7 х 18.2 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 55.5 х 77 х 30 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -15 до 50 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Наружный блок Внутренний блок Инструкция Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 25 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Авторестарт Запоминание положения жалюзи |
| Площадь помещения, м² | 36 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.9/0.9 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Теплопроизводительность | 13000 |
| Теплопроизводительность, кВт | 3.79 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Уровень шума, внутренний блок | 37.5/26/21 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Функции | Гидрофильное покрытие теплообменников Дисплей Самоочистка Таймер |
| Холодопроизводительность | 12000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 3.58 |
| Цвет | Зеркальный черный |
| Электропитание | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
Информация для заказа
- Цена: 40 418 ₴





