Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет.
"CH SMART-ION Filter" — технологія тотального очищення повітря нового покоління.
"CH 7-SKY Technology" — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії.
Технологія "I-Action" — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц).
Преміальна енергоощадна комплектація "GENERATON V" (підвищений контроль якості збирання та матеріалів).
Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++.
Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора.
Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 °C". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не даючи змогу заморозити приміщення й споживаючи мінімум електроенергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Вес наружного блока | 34 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 30 х 97 х 22.4 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 59.6 х 84.8 х 32 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | -15/+48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Внутренний блок Внешний блок Пульт дистанционного управления |
| Макс. длина магистрали, м | 20 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "+8°С" Режим дежурного отопления Технология "I-Action" Многоскоростной вентилятор Широкий воздушный поток Технология инверторов от DAIKIN Функция "Авторестарт" Покрытие "Blue Fin" Автономное осушение Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 50 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.39/1.34 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 18083.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 5.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) |
| Уровень шума, внутренний блок | 28/33/39/45 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 54 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter CH 7-SKY Technology |
| Функции | Дисплей Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 17060 |
| Холодопроизводительность, кВт | 5 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 36 864 ₴
