Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
Температурний діапазон ефективної роботи від -25 до +50 °C;
Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу за низьких температур на вулиці, підігрівання компресора та піддона, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блока;
Технологія I-Action — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц);
Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом А++ Class Energy Efficiency — GENERATON VI;
CH 7-SKY Technology — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
Інноваційна технологія DOUBLE SELF-CLEAN дає змогу кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів і бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до +57-58 °C. Кондиціонер повністю очищається через 30 хвилин. Це заощаджує час і гроші на сервісному обслуговуванні та дає змогу отримати здорове повітря;
Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
Захист вашого будинку від замерзання: функція +8 °C. Кондиціонер підтримуватиме температуру +8 °C, що не дає змогу заморозити приміщення й споживає мінімум електроенергії;
Можливість під'єднання дротового пульта з можливістю двотижневого програмування та під'єднання до системи розумного будинку BMS (ОПЦІЯ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 16 кг |
| Вес наружного блока | 41.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 32.5 х 107.8 х 24.6 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 66 х 95.8 х 40.2 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От - 25°С до + 48°С |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A+++ |
| Комплектация | Внутренний блок Внешний блок Пульт Инструкция Батарейки Гарантийный талон |
| Макс. длина магистрали, м | 25 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Площадь помещения, м² | 60 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 2.03/2 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -25 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ионизация Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Приток свежего воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность, кВт | 7.8 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 27/29/35/37/39/42/47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 59 дБ |
| Функции | Авторазмораживание Дисплей Запоминание настроек Защита от перепадов напряжения Регулировка направления воздушного потока Самодиагностика Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность, кВт | 7.1 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220 В / 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 54 598 ₴



