Мобільний кондиціонер Electrolux Art Style — це стильний дизайн і чотири режими роботи — охолодження, обігрівання, осушення та вентиляція.
Новинка в лінійці мобільних кондиціонерів Electrolux — серія Art Style. Прилади цієї серії здатні не тільки охолоджувати, але також і обігрівати приміщення. В умовах надмірної вологості прилад може працювати як повноцінний осушувач, продуктивністю до 35 л/добу.
Влітку в спекотні дні мобільний кондиціонер серії Art Style швидко охолодить приміщення. А в міжсезоння — період підвищеної вологості та недостатнього опалення — мобільний кондиціонер із функцією нагрівання й осушення стане незамінним помічником.
Кондиціонер серії Art Style зроблений в ексклюзивному дизайнерському рішенні, яке не тільки надає приладу оригінального зовнішнього вигляду, але й істотно покращує його технічні характеристики. Додаткова шумоізоляція та високоякісний компресор GMCC Toshiba забезпечує низький рівень шуму — 44 дБ (А), що дає змогу використовувати прилад під час відпочинку. Прилад не потребує відведення конденсату, волога у формі водяної пари автоматично виводиться назовні разом із теплим повітрям через повітропровід.
У конструкції передбачені також тришвидкісний вентилятор, таймер на вмикання/вимикання, режим сну та зручні ролики для переміщення. Постачається в комплекті зі шлангом викиду повітря та пультом ДК.
Прилад має високий клас енергоефективності — клас «А», що дає змогу неабияк заощаджувати витрати на електроенергію.
Мобільний кондиціонер Electrolux — чудове рішення для квартири, невеликого офісу або дачі. У приміщеннях, де неможливий монтаж спліт-системи, мобільний кондиціонер є оптимальним рішенням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 31 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 79.5 х 48 х 40 см |
| Комплектация | Кондиционер Пульт ДУ Моющийся воздушный фильтр Шланг для вывода горячего воздуха Шланг для удаления конденсата Инструкция |
| Площадь помещения, м² | 25 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.08/1.08 кВт |
| Режимы работы | Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Теплопроизводительность | 9500 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.6 |
| Тип компрессора | Обычный |
| Тип установки внутреннего блока | Мобильный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 44 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Моющийся воздушный фильтр |
| Функции | Дисплей Самодиагностика Таймер |
| Холодопроизводительность | 10000 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.7 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 15 170 ₴
