Переваги COOPER&HUNTER CH-S09FTXK-NG:
Преміальна енергоощадна комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості збирання та матеріалів);
Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям;
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дає кондиціонеру змогу самоочищення від пилу, грибків, вірусів і бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до +57-58 °C. Кондиціонер повністю очищається через 30 хвилин. Це заощаджує час і гроші на сервісному обслуговуванні та дає змогу отримати здорове повітря;
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
CH 7-SKY Technology — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
Пульт зі зручним дисплеєм LED;
Показ поточного часу доби на пульті ДК;
Бактерицидне покриття пульта ДК;
Спеціальна функція контролю температури I FEEL;
24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
Режим комфортного сна SLЕЕР;
Функція зниження вологості без зниження температури;
Защита дома от обледенения +8°C;
Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
«CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення;
Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
Інтелектуальне розморожування;
Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта дистанційного керування;
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
Технологія "I-Action" — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц);
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 7.5 кг |
| Вес наружного блока | 25 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 25.1 х 69.6 х 19 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 55 х 73.2 х 33 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | От -15 до +43 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Кондиционер Пульт ДУ Инструкция Батарейки Гарантийный талон |
| Макс. длина магистрали, м | 15 |
| Макс. количество возможных внутренних блоков | 1 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Площадь помещения, м² | 25 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.72/0.75 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ионизация Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Приток свежего воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.8 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 21/25/27/36 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 51 дБ |
| Функции | Авторазмораживание Дисплей Запоминание настроек Защита от перепадов напряжения Подсветка Регулировка направления воздушного потока Самодиагностика Самоочистка Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.5 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220 В / 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 23 372 ₴


