Кондиціонер Idea – ідеальне рішення для вашого будинку
Кондиціонер Idea ISR-HR-SA0-DN8 ION оснащений продуктивним і економічним інверторним компресором, сучасною системою іонізації повітря і вдосконаленим теплообмінником, що дозволяє йому ефективно працювати в широкому діапазоні зовнішніх температур. На обігрів кондиціонер можна використовувати при температурі на вулиці +15...-20 градусів, на охолодження при температурі від +16 до +42 градусів.
Інверторний компресор
Інверторний компресор відрізняється стабільною роботою, високою енергоефективністю, низьким рівнем шуму і збільшеним робочим ресурсом. При включенні компресор підвищує оберти і швидко досягає встановленої температури. Після цього компресор не відключається, а знижує обороти до мінімуму, щоб оперативно відреагувати на притоки повітря ззовні. Інвертор споживає менше електроенергії, а відсутність постійних включень – виключень збільшує робочий ресурс кондиціонера.
Система іонізації
Іонізатор Idea ISR-HR-SA0-DN8 ION продукує мільйони негативно заряджених іонів, які притягують до себе і нейтралізують шкідливі елементи: спори цвілі, віруси і бактерії, мікрочастинки пилу. Іонізатор ефективно очищає повітря в приміщенні і забезпечує свіжу здорову атмосферу.
Теплообмінник
Теплообмінник Idea ISR-HR-SA0-DN8 ION відрізняється підвищеною тепловіддачею. Особлива конструкція трубок з насічками на внутрішній поверхні збільшує тепловіддачу на 28 %. Як наслідок, знижується енергоспоживання і збільшується ефективність роботи системи. Пластини теплообмінника покриті гідрофільним шаром, який швидко видаляє конденсат з внутрішнього блоку і перешкоджає утворенню цвілі і корозії.
Самоочищення і самодіагностика
Функція самоочищення не відключає вентилятор внутрішнього блоку після відключення кондиціонера до повного просушування теплообмінника, щоб запобігти утворення плісняви і неприємних запахів. Функція самодіагностики оперативно сигналізує про проблеми в роботі і допомагає уникнути серйозних поломок.
Режими на всі випадки
Турборежим максимально нарощує робочу потужність і дозволяє швидко досягти заданої температури в кімнаті. Режим осушення регулює рівень зволоженості атмосфери в приміщенні і видаляє з повітря зайву вологу. Нічний режим створює і підтримує комфортні умови для здорового глибокого сну. У нічному режимі знижується витрата електроенергії, і знижується рівень шуму, щоб ви могли повноцінно відпочити та відновити сили.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idea |
| Страна производитель | Китай |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3.5 Вт |
| Мощность охлаждения | 3.5 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Максимальная длина коммуникаций | 9 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 545 мм |
| Глубина внешнего блока | 285 мм |
| Ширина внешнего блока | 730 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 285 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Ширина внутреннего блока | 750 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 18 706 ₴
