Вбудована витяжка в колекції Interline, що має продуктивність 550 м3/год! Ця модель обладнана механічним керуванням на корпусі, що робить її простою та зручною у використанні! Модель впорається зі своїм завданням навіть у великому приміщенні! Дизайн, виготовлений у чорному загартованому склі, стане фінальним штрихом абсолютно чудового вигляду цієї моделі.
Slim Size
Тепер завдяки зменшеній глибині конструкції витяжка легко поміщається в стандартні 30-сантиметрові шафи. Монтування не вимагає додаткових обтяжливих столярних робіт або зміни розміщення кухонних меблів. Меблеві витяжки — це комфорт, функціональність і чудове рішення для людей, що мають кухні з вбудованою низкою шаф.
Ця модель витяжки обладнана жировим фільтром
Він складається з шарів алюмінієвої сіточки асинхрного плетіння та верхнім шаром із перфорованої неіржавкої сталі. Такий фільтр має високу здатність затримувати частинки жиру, пил. Це ідеальний захист для двигуна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Interline |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4.8 кг |
| Высота, см | 13 |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 13 х 52 х 28 см |
| Гарантия | 24 месяца официальной гарантии от производителя |
| Глубина, см | 28 |
| Диаметр воздуховода | 12 см |
| Количество/мощность моторов | 1х70 Вт |
| Комплектация | Вытяжка Инструкция Монтажный комплект Гарантийный талон Жировой фильтр 3-х слойный Обратный клапан |
| Максимальный уровень шума, дБ | 63 |
| Материал декора | Стекло |
| Оснащение | С обратным клапаном |
| Производительность, куб.м/ч | 550 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Стандарт продуктивности | Максимальный |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип монтажа | В шкаф |
| Тип освещения | LED 1 х 1 Вт |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый/Нержавеющая сталь |
| Цвет | Черный |
| Ширина, см | 52 |
Информация для заказа
- Цена: 3 631 ₴








