ПРАКТИЧНЕ ОГЛЯДАННЯ ДЛЯ ВАБЛИВОСТІВАННЯ
Свіжі продукти та прохолодні напої завжди під рукою! Холодильник MPM-46-CJ-02/E обладнаний скляною полицею, що дає змогу зберігати різноманітні харчові продукти. Крім того, на дверях є 2 балкони, на яких можна розмістити напої або дрібні предмети. Крім того, пристрій має об'єднану з холодильником морозильну камеру, яка є ідеальним місцем для короткочасного зберігання заморожених продуктів.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ — ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАБЛИВОГО ПРОСТУНСТІВ
Холодильник MPM-46-CJ-02/E чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Його універсальний дизайн прекрасно вписується в різні стилі та інтер'єри, а компактні розміри дають змогу легко розмістити його в будь-якому, навіть невеликому просторі. За умови забезпечення належної вентиляції пристрій чудово підходить і для вбудованих меблів, що дає змогу максимально використовувати простір. Крім того, регульовані ніжки дають змогу легко регулювати висоту пристрою та рівномірно, стійко розміщувати його на різних поверхнях.
ТЕРМОСТАТ — ПРОСТЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Відкрийте для себе зручність регулювання, яка забезпечує точний контроль над температурою всередині пристрою та дає змогу налаштувати її відповідно до ваших індивідуальних потреб на цей момент. Хочете ще більше охолодити напої? Легко та швидко — знизьте температуру. Термостат у холодильнику MPM-46-CJ-02/E забезпечує гнучкість, яка робить зберігання продуктів ще більш персоналізованим і ефективним. Дізнайтеся, як легко й ефективно забезпечити ідеальні умови зберігання й довше зберігати свіжість продуктів.
ДВЕРЬ ЛАВА/ПРЯВАНА — ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Можливість зміни сторін відчиняння дверцят дає змогу припасувати напрямок відчиняння дверцят під свої індивідуальні потреби або планування простору в приміщенні, де буде встановлений холодильник. Ця функція забезпечує гнучкість у позиціюванні пристрою та спрощує його використання в різних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Однокамерный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 15 кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 50 x 45 x 47 см |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 53 x 46 x 51 см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Дверные корзины | 2 шт |
| Дисплей | Без дисплея |
| Климатический класс | N-ST (от +16 до +38 C) SN-T (от +10 до +43 C) |
| Комплектация | Холодильник Инструкция |
| Льдогенератор | Без льдогенератора |
| Общий объем холодильника | 45 л |
| Особенности | Перевешивание двери |
| Полезный объем холодильной камеры | 45 л |
| Полка для бутылок | В дверях |
| Полки холодильной камеры (материал/кол-во) | Стекло/1 шт |
| Ручки | Скрытые горизонтальные |
| Система размораживания морозильной камеры | Статическая |
| Система размораживания холодильной камеры | Статическая (капельная) |
| Система разморозки No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Способ установки | Отдельностоящий (соло) |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Страна-производитель товара | Польша |
| Тип компрессора | Обычный |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 476 ₴

